BESTUUR     ( Om uw sectie te bekijken klikken op uw sectie )

Voorzitter  Hallaert Romain Guido Gezellestraat    6 8730 Beernem
 Tel : 050/850717    GSM : 0490/433135

 E-mail : romain.hallaert@gmail.com

 Sectie 4 individuele sporten
Ondervoorzitter

D'Hulster  Eddy

Willem De Zwijgerstraat  7

8020  Oostkamp

 Tel :     GSM : 0474.655771

 E-mail eddy.hdulster@pandora.be

Sectie 1 :Veldvoetbal KBVB
Penningmeester

  Degraeve Katie

Torhoutsestraat  98

8020 Ruddervoorde

 Tel : 

  Fax :

GSM: 0479/438757
 E-mail :bart.caenepeel@hotmail.com Sectie 1 :Veldvoetbal KBVB
Secretaris

  De Grande Annatachja

  Stuivenbergstraat  41

8020  Oostkamp
Tel:   GSM: 0495/397016
E-mail :  tachja_degrande@hotmail.com     Sectie 9 : Volks en denksporten
Leden  Renders  Line Dorpstraat  182 bus4 8340  Sijsele
 Tel :    GSM : 
  E-mail :    Sectie 6 : Gevecht-en verdedig.

Carton Serge

  Walakker 30

8200  Brugge

 Tel :      GSM :

 E-mail serge.carton@phibalex.be

 Sectie 3 : Ploeg Balsporten
 

Heleven Veronique

  Walburgstraat   4

8020  Oostkamp

 Tel : 050/822611    GSM :0485/179219

 E-mail : veronique.heleven@telenet.be

 Sectie 4 individuele sporten

 Everaert Rudy

  Daverlostraat    69

8310 Assebroek

Tel : 050/27 57 40    GSM :0473/94 07 15

 E-mail : rudy.everaert@brugge.be

Sectie 6 : Gevecht-en verdedig.

Derycker Etienne

  Kwadeplasstraat  93

8020  Oostkamp

 Tel : 050.82.74.48     GSM : 0472/254389

 E-mail : fc280356@skynet.be

sectie 10: sporten met dieren

Vansieleghem Lena

  Vrijweidestraat  60

8020 Oostkamp

 Tel : 050.27 0885    GSM :0476.47 69 29

 E-mail fam.pyfferoen@telenet.be

 Sectie 8 Wielersporten
Van Leeuwe Herman   Boudewijnlaan  30 8020  Oostkamp
 Tel : 050.823678    GSM :

 E-mail herman.van.leeuwe@skynet.be

 Sectie 8:  Wielersporten

Zwaenepoel  Roeland

 

 

 Tel :     GSM:

 E-mail : roeland@zvo.be         roeland@zwaenepoel.org  

 Sectie 7 : Watersporten
  VANWIJNSBERGHE Miriam   Ter Woestijne  14 8310  St.Kruis
 Tel :     GSM: 0473/253188

 E-mail : johan.beke@skynet.be   ,  miriam.vanwijnsberghe@skynet.be

Sectie 7 : Watersporten 

Dierickx Diana

  Major Woodstraat  21

8020  Oostkamp

 Tel : 050.82 34 17    GSM :

 E-mail

Sectie 12 : Senioren-Andersv.

 

 

 

 Tel :     GSM :

 E-mail

 

Peere Eddy

  Pieter de Coninckstraat  6

8020  Oostkamp

 Tel : 050.823914     GSM :0477/799614

 E-mail :eddy.peere@telenet.be

Sectie 9 : Volks en denksporten  
    Voorzitters

Caenepeel Jonas

  Torhoutsestraat  98

8020  Ruddervoorde

    werkgroepen  Werkgroep straatvoetbal    GSM : 0471/624998

 E-mail : jonas_caenepeel@outlook.com

 
 

Louwage Chantal

 

8020  Oostkamp

Werkgroep betoelaging    GSM :

 E-mail chantal.louwage@skynet.be

 

 

 

 Tel :     GSM :

Nog in te vullen :  Sectie 2 :Veldvoetbal niet-KBVB             Sectie 12 : Senioren-Andersv.         

 

Waarnemers

Schepen  Sport

De Jonghe Franky

St.Godelievestraat 37

8020 Oostkamp

 Tel :    GSM : 0478/443183
 E-mail : feli@telenet.be  Schepen van Sport
Sportfunctionaris

Vercruysse Geert

A.Rodenbachstraat 42

8020 Oostkamp

Tel: Tel : 050.819900   GSM:
E-mail: sportfunctionaris@oostkamp.be